bonus

Pro každého investora a vlastníka našich dluhopisů nabízíme BONUS v podobě slevy na stavební materiály. Jelikož jsme zvyklí našim partnerům poskytovat vyšší přidanou hodnotu, zavázala se společnost BESU Profistav s.r.o. poskytnout všem vlastníkům našich dluhopisů slevy u svých dodavatelů a to bez přirážky k ceně. Tím investorům a vlastníkům našich dluhopisů poskytne při nákupu jakéhokoli stavebního materiálu úsporu až 30%.

Jak to celé funguje?
Představte si, že vám každé 3 měsíce budeme platit dovolenou. Jak to myslíme? Například při investici 2 mil. Kč získáte úrokovou sazbu 12% p.a. což znamená, že Vám po celou dobu investice a vlastnictví dluhopisů pravidelně každého čtvrt roku přijde na účet částka 60.000 Kč (před zdaněním 15%).

Vzhledem k tomu, že společnost BESU Profistav s.r.o. realizuje zajímavé obraty u dodavatelů stavebních materiálů již po dobu 6 let, zajistila si tím výrazné slevy, které se vám zavázala poskytnout bez přirážky. Jako BONUS máte tudíž možnost po celou dobu investice a vlastnictví dluhopisů využít slevy na nákup stavebních materiálů nejen pro Vás, ale třeba i pro rodinné příslušníky. Limit na nákup stavebních materiálů se slevou je až do výše dvojnásobku vaší investice. V tomto příkladu to znamená až do výše 4 mil. Kč, přičemž získáte slevu oproti nákupu těchto materiálů jako koncový zákazník až 30 % tedy až 1,2 mil. Kč.

A jak tedy postupovat?
V případě zájmu o využití BONUSU je postup následující:

  1. Poslat email s požadavkem na info@besuinvest.cz a do předmětu zprávy uvést číslo smlouvy o úpisu dluhopisů.
  2. Do 5ti pracovních dní Vám přijde nejlepší možná nabídka na Vámi poptávané materiály.
  3. Po odsouhlasení cenové nabídky odpovědí na zaslaný email, Vám bude zaslána objednávka a zálohová faktura ve výši 100% z celkové ceny dle nabídky.
  4. Po úhradě faktury bude zboží objednáno a Vám opět přijde e-mail s bližšími informacemi.
  5. Po dodání objednaných materiálů Vám bude zaslána konečná faktura, ve které bude odečtena záloha ve výši uhrazených 100%.

Tento BONUS je možné využít opakovaně až do vyčerpání limitu (dvojnásobku Vaší investice).

Závěrem máme připravený ještě jeden BONUS určený opět všem investorům a vlastníkům našich dluhopisů. Jedná se o seznamovací akci, která se bude konat 1x ročně. Pozvánku na tuto akci Vám budeme zasílám emailem v dostatečném předstihu. Na této akci budete mít možnost poznat nás i ostatní investory a navázat nové osobní i obchodní vztahy.